bimarco fotele sportowe bimarco bimarco sport tuning kontakt
englishdeutsch • najczęstsze pytania    • wersje kolorystyczne    • polityka prywatności

BIMARCO
Hersteller von Sportsitzen und Rennschalen

ul. Kraszewskiego 23
32-400 Myślenice
woj. małopolskie
POLSKA
e-mail: biuro [at] bimarco [dot] pl

Webmaster: Maciej Raczewski

Powered by: speedzone.pl


Polityka prywatności:
Czytając, przeglądając serwis internetowy BIMARCO.pl lub prenumerując newsletter akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie. Administrator serwisu internetowego zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis internetowy obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Administrator serwisu nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników swoich serwisów i czasopism.
Strona internetowa może zawierać linki do innych stron. BIMARCO nie ponosi odpowiedzialności za ich treść, bezpieczeństwo ani praktyki w zakresie prywatności.
Niniejsza strona internetowa i jej zawartość są chronione przez prawo autorskie oraz inne prawa własnoci intelektualnej, będących własnocią BIMARCO. Kopiowanie prezentowanych materiałów do jakiegokolwiek innego miejsca w celu ich publikacji, reprodukcji lub dystrybucji jest zabronione bez zgody BIMARCO.
 
 Created by & Copyright 2008 - 2023 TopDrive Maciej Raczewski - powered by: speedzone.pl